Збірка пісень «КОЛИСКОВА БАЮ-БАЙ та інші дитячі пісні»

Колискова «Баю-бай» підготовить до сну усіх дітей. Заснути завжди легше, якщо звучить колискова мелодія. Нехай українська колискова занурить ваших діточок в міцні та приємні сни. 🔴Підпишіться - https://goo.gl/uY3Q66 і дивіться наші нові відео - https://goo.gl/mseVQ6 Щоб отримувати сповіщення про нові відео - нажміть дзвіночок 🔔 поруч з кнопкою підписатися.

Ваша малеча пустувала і гралася цілий день, і не хоче засинати вчасно?! Ваша дитина не розлучається з іграшками і кривиться при словах: «Зіронька моя, пора спати, любий!» Не біда, вихід знайти можна завжди за допомогою української авторської колискової пісні. «Заснули зайчики, заснули білочки, заснули квіточки і ти, малесенький, скоріш засни».

З перших нот цієї ліричної, мелодійної колискової для самих маленьких пустунів, ваша дитина поринає у дивовижний світ пластилінової кольорової казки. Яскраві пластилінові квіточки, пластиліновий місяць та маленьке немовля у колисці заколихають вашу дитину світом української лірики і перенесуть маля у українську казку, де котик-мурчик бажає міцних і солодких снів, а друзяка-місяць те ж хоче приєднатися до вашого нічного відпочинку. І лише усміхнена чарівниця-фея пояснює, співаючи, як важливо відпочивати вночі усім-зайчикам, білочкам і маленьким квіточкам нашого життя - дітям.

Наша українська колискова забезпечить вашому маляті повноцінний, здоровий відпочинок і відновлення сил, а гарний настрій і лагідна усмішка будуть обов'язково мати не лише дитина, а і його батьки увесь слідуючий день. У вашого маленького Івасика чи капризулі Марічки стомилися оченята, бо учора як і кожного дня, вони гралися, тоді люблячі батьки обов'язково поставлять на ніч дитині «зроблену з любов'ю» для малюків ніжну, лагідну і мелодійну українську композицію, яка заколихає ваше немовля і перенесе його у дивовижний світ щасливих рожевих сновидінь і повноцінного відпочинку.

Збірка містить велику кількість дитячих пісень, які супроводжуються яскравими кольоровими дійствами. Тут і привітна Білосніжка, розповідає про своє життя, і чарівне котеня, оповідає про свої забаганки і казкові автомобілі, які ожили і заговорили як живі істоти, розповідаючи про свої деталі і механізми. А чого тільки вартує щира і ніжна пісенька про найріднішу людину у житті кожної дитини-маму, матусю, у якій наші маленькі відкривають свої серця своїм ненькам.

Збірка пісень,призначена не лише для отримання задоволення від проглядання її малечею, а і покликана їх чомусь навчити, розвинути їх природні задатки і здібності, активізувати їх логічне мислення, увагу, пам'ять, саме тому автори вирішили наповнити смислом кожен рядочок пісень і казкові герої з кожним проспіваним словом старанно вводять малюків у пізнавальний світ знань про природу та оточуючий світ.

Дякуємо, що Ви з нами!
Лю-лі, лю-лі, треба спати,
Йде вже ніченька до хати.
Світить зіронька в віконце,
Спи, маленьке наше сонце.

Приспів:
Баю, баю, бай, бай, бай.
Спи, дитино, засинай,
Спи, малесеньке дитятко,
Вже стомились оченятка.
Баю, баю, бай, бай, бай.
Спи, дитино, засинай.
Баю, бай, – засинай.

Лю-лі, лю-лі, треба спати.
Вже поснули пташенята,
Їм матуся у садочку
Теж співала співаночку

Приспів:
Баю, баю, бай, бай, бай.
Спи, дитино, засинай,
Спи, малесеньке дитятко,
Вже стомились оченятка.
Баю, баю, бай, бай, бай.
Спи, дитино, засинай.
Баю, бай, – засинай.

Навіть непосида-котик,
Смачно спить спіймавши хвостик.
Спи і ти, мій голубочку,
Мій малесенький синочку.

Приспів:
Баю, баю, бай, бай, бай.
Спи, дитино, засинай,
Спи, малесеньке дитятко,
Вже стомились оченятка.
Баю, баю, бай, бай, бай.
Спи, дитино, засинай.
Баю, бай, – засинай.

музика: Ігор Іванців
слова: Володимир Наконечний
виконує: Анничка Ворончак