Колискова - ТИША ВЕЧІР НА ДВОРІ та інші дитячі пісні

Дивіться нову збірку дитячих пісень «Тиша. Вечір на дворі". 🔴Підпишіться - https://goo.gl/uY3Q66 і дивіться наші нові відео - https://goo.gl/mseVQ6 Щоб отримувати сповіщення про нові відео - нажміть дзвіночок 🔔 поруч з кнопкою підписатися.

Якщо вам сподобалось це відео - ставте лайки👍вподобайки, діліться з друзями і слідкуйте за нами в соц мережах:
https://www.facebook.com/SonechkoProject

"Заснули зайчики, заснули білочки, і ти, наш котику, засни, засни. Заснули квіточки, заснули діточки і ти, малесенький, засни». Прості, проте влучні слова цієї колискової забезпечать вашій дитині швидкий, здоровий перехід у царство солодких сновидінь і повноцінного відпочинку.

Друга пісня збірки присвячена Білосніжці - дівчинці з моєї книжки, до якої спішить красень-принц на коні. «Біло-Білосніжка - дівчинка з моєї книжки…. Ніжні ручки, білі ніжки, а душею добра й чиста, лл'ється пісня як намисто». Білосніжка справжній приклад для майбутніх принцес, адже вона і весела і слухняна, з добрим серцем, полум 'яна, любить звірів, піклується про гномиків. І терпляче чекає на свого принца. Білосніжка - героїня, на яку хочуть бути схожі маленькі принцеси, і після прослуховування мелодійної , ліричної пісні у супроводі яскравого мультика для малечі, наші майбутні красуні і красунечки, здогадаються, як треба себе поводити і що робити, щоб бути душею білими і чистими як головна героїня цього казкового дійства.

Збірка містить і інші українські пісні, які покликані розповісти малечі про складність і різноманітність оточуючого світу та мають на меті прищепити маленьким янголятам основні морально-етичні норми: щирість, людяність, чесність, порядність, чемність.

Збірка «зроблена з любов'ю »для виховання маленьких янголят. Мультфільми цієї збірки покликані не лише розважати малечу, а і чомусь їх навчити, розвинути їх світогляд. Насамперед це робить мультфільм, у якому розповідається про основні кольори на прикладі кольорових авто, колір яких порівнюється з кольором предметів і явищ оточуючого світу : білий як сніг, чорний як родюча земля, оранжевий як апельсин, рожевий як сукня принцеси. Цей розвивальний мультфільм вчить дітей і правильно рахувати до дванадцяти. То ж він буде незамінний у навчанні майбутнього школярика.

Збірка містить і пісню про Святого Миколая. Весела, життєрадісна пісня прилучає дітей до думки, що Миколай дарує подарунки лише слухняним дітям, мрії яких він справджує. День Святого Миколая - це справжнє свято для малечі, хочеш щоб його санчати завітали і до твого подвір'я - правильно виконуй усі настанови батьків і будь лагідним і слухняним малям.