ТОТО 2: серія 4 | Я товаришую! | МУЛЬТИК | АНІМАЦІЙНИЙ СЕРІАЛ УКРАЇНСЬКОЮ

Песик Тото чує усі запахи на світі, киця Мія бачить у темряві, папужка Арчі вміє літати, а хамелеончик Ляля - змінювати колір та зникати. Усі звірята такі різні, але це не заважає їм дружити і весело проводити час!

Психологиня проєкту Маріанна Новаковська зазначила: «Війна змінила і продовжує змінювати нас. Багато родин, зокрема дітей, пережили травми. Але життя продовжується і завдання дорослих - допомогти адаптуватися дітям, які зазнали поранень, серйозних ушкоджень. У цій серії ми ставили за мету показати, як це, коли в групу дитсадка приходить дитина, яка відрізняється, бо має протез. Підтримка, гра, прийняття групою з одного боку і нові сторони життя дитини – з іншого. Діти зараз – це покоління з дуже розвиненою емпатією. Вкрай важливо підтримати їх і допомогти зберегти їм відчуття дитинства і тепла, особливо коли у когось із друзів сталися сумні зміни: з ним самим, з його родиною чи з його тілом».

👫Навчальні відео для дітей допомагають пізнавати світ

🌟Дивіться веселі пізнавальні мультики для дітей українською мовою на каналі @Brobaks

🔔Підписуйтеся на канал, щоб не проґавити нові серії!

1 серія, 2 сезон — «Я з України!» https://youtu.be/s7F_TTtY3lU
2 серія, 2 сезон — «Я відчуваю!» https://youtu.be/zG0yLZYR4pM
3 серія, 2 сезон — «Я можу!» https://youtu.be/QrpQWE1-tkc
4 серія, 2 сезон — «Я товаришую!» https://youtu.be/f6qVthhxiKw
5 серія, 2 сезон — «Я допомагаю!» https://youtu.be/f1_wwkQKBhk

У другому сезоні маленькі глядачі пізнаватимуть світ весело разом з песиком Тото і його друзями: хом’ячком, папужкою, кицею і хамелеончиком у лісовому садочку. За допомогою гри і простих пісень пояснююється все, що відбувається довкола.

Аудиторія: 2+
Режисер: Олег Маламуж («Викрадена принцеса»).
Авторка сценарію: Ірина Маламуж («Хоробрі зайці»).

Бробакс у соцмережах
Instagram: bit.ly/3Zv3KfN
Facebook: bit.ly/3vRqaKz
Інші мультики на каналі: bit.ly/3k5VG57

#длядітей #мультик #проукраїну #мультфільмиукраїнською #діти #українськіпісеньки #пісенька #дитячіпісеньки #пісенькидлядітей #песик #пригоди #навчальнівідео #пізнавальнівідео #бробакс