МАНДРИ ДО ЧИСЛОКРАЇНИ - ЯК ПИСАТИ ЦИФРИ ВІД 5 ДО 8 - ЦИФРИ ДЛЯ ДІТЕЙ УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ

Чемнюльки й Вередульки! Сьогодні ми з вами мандруємо до Числокраїни, в якій вивчатимемо цифри українською мовою. Через подув сильного вітру всі цифри були розкидані по всіх усюдах, тож ми разом з Білкою Супергероєм вирушимо шукати цифри. Цифри після довгих мандрів будуть трохи бруднулями, тож ми залюбки доведемо їх до ладу. Ми з вами вчитимемо як правильно писати цифру 5, як правильно писати цифру 6, як правильно писати цифру 7 та як правильно писати цифру 8. А ще, ми допоможемо білочці шукати лісові ягідки, які ми з вами ще й рахуватимемо! Вперед до цифрової пригоди!

Подивитись дане відео: https://youtu.be/nz2Gr5hdBl0
Як писати цифри від 1 до 4 відео https://youtu.be/zsyPPJEGXx4
Відео про шкільні пригоди Оленки https://youtu.be/fvL3Mrt8ZHU
Мася і Тася https://youtu.be/JMKIBnh6hec
Мультик про червоний поїзд https://youtu.be/8e1BfXhW0ww
Мультик про трактор https://youtu.be/od-Ovu6X6cY
Фігурки нечемнюльки https://youtu.be/t7QPr6erErc
Дане відео було зроблене на основі класного дитячого додатку, для його завантаження :https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gokids.livenumbers&hl=en_ZA&gl=US

In this video, I'm going to teach you how to write numbers in Ukrainian from 5 to 8 . This is a great way to learn the Cyrillic alphabet and improve your coordination!

This video is perfect for students learning to write in Ukrainian or for anyone who wants to practice their numbers in a fun and easy way. Watch and learn how to write numbers 5-8 in Ukrainian with easy steps!