ВЕСЕЛА ПОЛІКЛІНІКА ДЛЯ ТВАРИН - НОВІ МУЛЬТИКИ ДЛЯ ДІТЕЙ УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ - ГРАЄМОСЬ В ЛІКАРНЮ

Всім привіт! До Вашої уваги нові мультики для дітей українською мовою на #ВередулькаTV. В цьому дитячому відео Ви зустрінете таких нових друзів, як кінь та корова для дітей. Ці свійські тварини для дітей захворіли і їх треба терміново полікувати. В цьому розважальному відео для дітей ми будемо лікарями, які допоможуть бідолашним тваринкам. Також, дітки побачать як важливо чистити зубки та читати лише з хорошим освітленням. Давайте розважатись!

Вітаємо всіх на дитячому ютуб каналі #ВередулькаТV. Мультики про машинки, домашні тварини для дітей та дикі тварини, догляд за домашніми улюбленцями та гонки для дітей - це все на нашому розвиваючому ютуб каналі. Тут Ви знайдете розвиваючі відео для дітей, мультфільми для дітей, нові мультики українською мовою та повчальні мультики для дітей. На #ВередулькаТV ми вчимо кольори, вчимо фігури, вчимо транспорт та вчимось рахувати разом. Лише тут малюки знайдуть нових друзів, серед яких песики та котики, курчата та поросята, корова для дітей та кінь, а також багато інших. Також, на малюків чекають мультики про пожежну машину, вантажівка для дітей, гонки для дітей та багато цікавого на нашому україномовному каналі. #ВередулькаТV - це веселий україномовний канал для малюків. Дитячі відео зроблені на основі дитячих розважальних додатків, тож якщо малюкам сподобаються герої відео, батьки можуть завантажити додаток та грати разом. Підписуйтесь на канал, щоб малюки не пропустили найцікавіше та найвеселіше!
ПІДПИСАТИСЬ НА КАНАЛ
Нам дуже важливі Ваші відгуки, тож коментуйте, поширюйте, підписуйтесь)

Подивитись це відео https://youtu.be/O7SZXONHqj8
Завантажити цей веселий додаток https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tutotoons.app.farmlakecityhospital2.free