ВЧИМО КОЛЬОРИ - НАВЧАЛЬНЕ ВІДЕО УКРАЇНСЬКОЮ - РОЗВИВАЮЧИЙ МУЛЬТИК ДЛЯ ДІТЕЙ

Привіт, друзі! До Вашої уваги мультфільми для дітей українською мовою, а саме мультик про кольори.Це навчальне відео для дітей забере нас у справжню кольорову пригоду. Цей розвиваючий мультик для дітей є цікавим та пізнавальним.Ми з вами вивчатимемо такі кольори для дітей, як червоний, зелений, коричневий, сірий та фіолетовий. Ці розвиваючі мультфільми будуть цікаві дивитися дітям від року. Готові дивитися дитячий розвиваючий мультик? Тоді, вчимо кольори разом!
ПРО КАНАЛ:
Вітаємо всіх на дитячому ютуб каналі #ВередулькаТV. Мультики про машинки, домашні тварини для дітей та дикі тварини, догляд за домашніми улюбленцями та гонки для дітей - це все на нашому розвиваючому ютуб каналі. Тут Ви знайдете розвиваючі відео для дітей, мультфільми для дітей, нові мультики українською мовою та повчальні мультики для дітей. На #ВередулькаТV ми вчимо кольори, вчимо фігури, вчимо транспорт та вчимось рахувати разом. Лише тут малюки знайдуть нових друзів, серед яких песики та котики, курчата та поросята, корова для дітей та кінь, а також багато інших. Також, на малюків чекають мультики про пожежну машину, вантажівка для дітей, гонки для дітей та багато цікавого на нашому україномовному каналі. #ВередулькаТV - це веселий україномовний канал для малюків. Дитячі відео зроблені на основі дитячих розважальних додатків, тож якщо малюкам сподобаються герої відео, батьки можуть завантажити додаток та грати разом. Підписуйтесь на канал, щоб малюки не пропустили найцікавіше та найвеселіше!
ПІДПИСАТИСЬ НА КАНАЛ https://www.youtube.com/channel/UC_gu9bSubNylC8cBWyq01eg/about?disable_polymer=true
Нам дуже важливі Ваші відгуки, тож коментуйте, поширюйте, підписуйтесь)

Подивитись це відео https://youtu.be/qclxJPEku3M
Фігурки нечемнюльки https://youtu.be/t7QPr6erErc
Мультик про білочку https://youtu.be/qJvgeop0cyo
Весела поліклініка для тварин https://youtu.be/O7SZXONHqj8
Дане відео було зроблене на основі ігрового додатку. Завантажити: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gokids.colors2&hl=en