🔴LIVE! Клео та Кукiн ❤️👶Всі серії та дитячі пісеньки Клео та Кукін 👶❤️ 🐰🎬🎵 Cleo and Cuquin

Підписуйтесь на канал і будьте першими, хто це побачить! 😊https://www.youtube.com/channel/UC0IjZJLLzBdalOGLG84Bxkw?sub_confirmation=1
Ласкаво просимо на офіційний український канал Клео та Кукін!
Канал з кращими дитячими піснями та мультиками для всієї родини!

❤️👶Прем’єра 👶❤️ - https://youtu.be/YaOL4h6_SEw
Маріпі в очікуванні прем'єри шкільної п'єси, в якій вона ̶ головна зірка. Але раптом Кукін ненавмисно псує їй зачіску. Клео вирішує допомогти і пробує себе у новій професії ̶ перукаря!

💫🌎МЕТЕОРИТНИЙ ДОЩ 🌎💫(12 серія) - https://youtu.be/g3t3GLx_518
Дітлахи спостерігають за зірками і загадують бажання. Однак Кукін не встигає промовити своє бажання, поки зірка падає, і дуже засмучується через це. Та в Клео з'являється ідея: стати астронавтами та спіймати зірку, щоб усі встигли загадати бажання.

💪 🦸‍♂️СУПЕРГЕРОЇ 🦸‍♂️💪(13 серія) - https://youtu.be/QpLH_CwZIis
Брати та сестри Клео сваряться через те, хто гратиме на планшеті. Коли Клео дізнається про це, то не може повірити. Всі розлючені. Але дівчинка знає, що робити. Усі стануть супергероями і лиходіями і боротимуться за планшет!

❤️👶Улюблені серії Клео та Кукiн 👶❤️ - https://youtu.be/CqZQSTpIOQY

🔴LIVE! Клео та Кукiн ❤️👶Всі серії та дитячі пісеньки Клео та Кукін 👶❤️ 🐰🎬🎵 Cleo and Cuquin

Маша та Ведмідь представляють своїх нових друзів!
Клео та Кукін - це популярний мультсеріал для дітей та всієї сім'ї, що розповідає про пригоди Клео, Кукіна та їхніх друзів. Кожен день вони стикаються з новими пригодами, які Клео та Кукін проходять граючи та приміряючи на себе ролі різних героїв: садівники, космонавти, детективи... В кінці кожної пригоди Клео натхненна тим, що вона починає розуміти щось дуже важливе: ким вона хоче стати!
Підпишись на канал!
Дивіться всі серії Клео та Кукін, Музичні кліпи, Дитячі пісеньки, Смішні дитячі збірники онлайн на нашому каналі YouTube!
#клеотакукiн #мультфильмы #длядітей #анімація

Música infantil, canciones infantiles, canciones para niños, vídeos infantiles, canciones para bebés, dibujos animados, vídeos para bebes, canciones de cuna, musica para dormir bebes, nursery rhymes...

Cleo & Cuquín - Familia Telerín. Todas las series: http://bit.ly/2ZAbAWM
Cleo & Cuquin - English. All Episodes playlist: http://bit.ly/2L1wyul
Cleo & Cuquin - Português. Lista de reprodução: http://bit.ly/2UYd2n5
Клео и Кукин. Все серии подряд: http://bit.ly/2KBYnII