Клео та Кукiн 💫🌎МЕТЕОРИТНИЙ ДОЩ 🌎💫(Трейлер) 🎬Улюблені дитячі пісеньки та мультики 🎵Cleo and Cuquin

💫🌎МЕТЕОРИТНИЙ ДОЩ 🌎💫(12 серія) - https://youtu.be/g3t3GLx_518
Підписуйтесь на канал і будьте першими, хто це побачить! 😊https://www.youtube.com/channel/UC0IjZJLLzBdalOGLG84Bxkw?sub_confirmation=1
Ласкаво просимо на офіційний український канал Клео та Кукін!
Канал з кращими дитячими піснями та мультиками для всієї родини!

Дітлахи спостерігають за зірками і загадують бажання. Однак Кукін не встигає промовити своє бажання, поки зірка падає, і дуже засмучується через це. Та в Клео з'являється ідея: стати астронавтами та спіймати зірку, щоб усі встигли загадати бажання.

Клео та Кукiн 💫🌎МЕТЕОРИТНИЙ ДОЩ 🌎💫(Трейлер) 🎬Улюблені дитячі пісеньки та мультики 🎵Cleo and Cuquin

The children watch the Perseids and make wishes upon the shooting stars. Cuquín gets frustrated because he can’t speak fast enough to make a wish. But Cleo finds the solution: to become astronauts and catch a star so that everyone gets their wish!

Маша та Ведмідь представляють своїх нових друзів!
Клео та Кукін - це популярний мультсеріал для дітей та всієї сім'ї, що розповідає про пригоди Клео, Кукіна та їхніх друзів. Кожен день вони стикаються з новими пригодами, які Клео та Кукін проходять граючи та приміряючи на себе ролі різних героїв: садівники, космонавти, детективи... В кінці кожної пригоди Клео натхненна тим, що вона починає розуміти щось дуже важливе: ким вона хоче стати!
Підпишись на канал!
Дивіться всі серії Клео та Кукін, Музичні кліпи, Дитячі пісеньки, Смішні дитячі збірники онлайн на нашому каналі YouTube!
#клеотакукiн #мультфильмы #длядітей #анімація

Música infantil, canciones infantiles, canciones para niños, vídeos infantiles, canciones para bebés, dibujos animados, vídeos para bebes, canciones de cuna, musica para dormir bebes, nursery rhymes...

Cleo & Cuquín - Familia Telerín. Todas las series: http://bit.ly/2ZAbAWM
Cleo & Cuquin - English. All Episodes playlist: http://bit.ly/2L1wyul
Cleo & Cuquin - Português. Lista de reprodução: http://bit.ly/2UYd2n5
Клео и Кукин. Все серии подряд: http://bit.ly/2KBYnII