ВЧИМО КОЛЬОРИ УКРАЇНСЬКОЮ З ПРОФЕСОРОМ КОЛЬОРОЗНАЄМ - МУЛЬТИК ПРО КОЛЬОРИ ДЛЯ ДИТИНИ 2 РОКІВ

Привіт чемнюльки й вередульки! Ми приготували новий мультик для дітей українською мовою на #ВередулькаTV. Це навчальне відео забирає нас до Міста Кольорів, де професор Кольорознай вчитиме нас кольорів українською мовою. Білий, чорний, жовтий, помаранчевий, фіолетовий, рожевий, червоний, синій та блакитний - вчимо кольори українською мовою разом і весело. Ці мультики для дівчаток та хлопчиків.
Вітаємо всіх на дитячому ютуб каналі #ВередулькаТV. Мультики про машинки, домашні тварини для дітей та дикі тварини, догляд за домашніми улюбленцями та гонки для дітей - це все на нашому розвиваючому ютуб каналі. Тут Ви знайдете розвиваючі відео для дітей, мультфільми для дітей, нові мультики українською мовою та повчальні мультики для дітей. На #ВередулькаТV ми вчимо кольори, вчимо фігури, вчимо транспорт та вчимось рахувати разом. Лише тут малюки знайдуть нових друзів, серед яких песики та котики, курчата та поросята, корова для дітей та кінь, а також багато інших. Також, на малюків чекають мультики про пожежну машину, вантажівка для дітей, гонки для дітей та багато цікавого на нашому україномовному каналі. #ВередулькаТV - це веселий україномовний канал для малюків. Дитячі відео зроблені на основі дитячих розважальних додатків, тож якщо малюкам сподобаються герої відео, батьки можуть завантажити додаток та грати разом. Підписуйтесь на канал, щоб малюки не пропустили найцікавіше та найвеселіше!
ПІДПИСАТИСЬ НА КАНАЛ
https://www.youtube.com/channel/UC_gu9bSubNylC8cBWyq01eg/about/about

Подивитись це відео https://youtu.be/0phu5Er8w2A
Мультфільм про кішок сестричок рятівничок https://youtu.be/IBYhfOgWmuc
МУЛЬТИК ПРО КОТИКИКА І СУШІ https://youtu.be/yRbAwlzwoxA
Мася і Тася https://youtu.be/JMKIBnh6hec
Мультик про червоний поїзд https://youtu.be/8e1BfXhW0ww
Мультик про трактор https://youtu.be/od-Ovu6X6cY
Мультфільми для малюків https://www.youtube.com/watch?v=MrSgBNwDJds&list=PLHtXa1eI04-DAqTcvlGKF3c4QznMosM8Y
Фігурки нечемнюльки https://youtu.be/t7QPr6erErc
Мультики про машинки українською мовою https://www.youtube.com/watch?v=Kq_MHropr2U&list=PLHtXa1eI04-AT1wKvtFHmTc8DrXOsSAqb
Дане відео було зроблене на основі класного дитячого додатку, для його завантаження :
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gokids.colorsmasters