МУЛЬТИК ПРО КІШОК СЕСТРИЧОК-РЯТІВНИЧОК - МУЛЬТИК ПРО СУПЕРГЕРОЇВ ДЛЯ ДІТЕЙ УКРАЇНСЬКОЮ

Вітаю, вередульки! Ми приготували новий мультик для дітей українською мовою на #ВередулькаTV. Це відео для дітей познайомить нас з чотирьма кішками, які є супергероями в своєму місті Мурополісі. Ми познайомимось з пожежником Вогнелапкою, рятівницею та майстринею Гайколапкою, поліцейською супергероїнею Полілапкою та лікаркою для тварин Добролапкою. якщо ви хотіли б побачити пожежник для дітей, поліцейський для дітей, рятувальний для дітей та лікар тварин для дітей в одному мультику українською мовою, то запрошуємо до перегляду.
Ці мультики для дівчаток та хлопчиків. Ми повторимо кольори та цифри в цьому відео для дітей, а також цифри до 20 для дітей, а ще гарно розважимось, тож давайте подивимось цей мультфільм українською!

Вітаємо всіх на дитячому ютуб каналі #ВередулькаТV. Мультики про машинки, домашні тварини для дітей та дикі тварини, догляд за домашніми улюбленцями та гонки для дітей - це все на нашому розвиваючому ютуб каналі. Тут Ви знайдете розвиваючі відео для дітей, мультфільми для дітей, нові мультики українською мовою та повчальні мультики для дітей. На #ВередулькаТV ми вчимо кольори, вчимо фігури, вчимо транспорт та вчимось рахувати разом. Лише тут малюки знайдуть нових друзів, серед яких песики та котики, курчата та поросята, корова для дітей та кінь, а також багато інших. Також, на малюків чекають мультики про пожежну машину, вантажівка для дітей, гонки для дітей та багато цікавого на нашому україномовному каналі. #ВередулькаТV - це веселий україномовний канал для малюків. Дитячі відео зроблені на основі дитячих розважальних додатків, тож якщо малюкам сподобаються герої відео, батьки можуть завантажити додаток та грати разом. Підписуйтесь на канал, щоб малюки не пропустили найцікавіше та найвеселіше!
ПІДПИСАТИСЬ НА КАНАЛ
https://www.youtube.com/channel/UC_gu9bSubNylC8cBWyq01eg/about/about

Нам дуже важливі Ваші відгуки, тож коментуйте, поширюйте, підписуйтесь)

Подивитись це відео https://youtu.be/IBYhfOgWmuc

МУЛЬТИК ПРО КОТИКИКА І СУШІ https://youtu.be/yRbAwlzwoxA
Мася і Тася https://youtu.be/JMKIBnh6hec
Мультик про червоний поїзд https://youtu.be/8e1BfXhW0ww
Мультик про трактор https://youtu.be/od-Ovu6X6cY
Мультфільми для малюків https://www.youtube.com/watch?v=MrSgBNwDJds&list=PLHtXa1eI04-DAqTcvlGKF3c4QznMosM8Y
Фігурки нечемнюльки https://youtu.be/t7QPr6erErc
Мультики про машинки українською мовою https://www.youtube.com/watch?v=Kq_MHropr2U&list=PLHtXa1eI04-AT1wKvtFHmTc8DrXOsSAqb
Дане відео було зроблене на основі класного дитячого додатку, для його завантаження :
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tutotoons.app.kittymeowmeowcityheroes.free&gl=US