НОВОРІЧНИЙ МУЛЬТИК УКРАЇНСЬКОЮ - МУЛЬТИК ПРО ЯЛИНКУ

Вітаю вередульок на каналі україномовних мультиків #ВередулькаTV. Це новорічне відео для дітей запрошує нас у ще одну новорічну історію. Даний ігровий мультик покаже нам танцюючу ялинку! Але щоб її побачити - треба її розмалювати. Ми повторимо кольори з дітками і трохи пограємось. Давайте розважатись разом!


Вітаємо всіх на дитячому ютуб каналі #ВередулькаТV. Мультики про машинки, домашні тварини для дітей та дикі тварини, догляд за домашніми улюбленцями та гонки для дітей - це все на нашому розвиваючому ютуб каналі. Тут Ви знайдете розвиваючі відео для дітей, мультфільми для дітей, нові мультики українською мовою та повчальні мультики для дітей. На #ВередулькаТV ми вчимо кольори, вчимо фігури, вчимо транспорт та вчимось рахувати разом. Лише тут малюки знайдуть нових друзів, серед яких песики та котики, курчата та поросята, корова для дітей та кінь, а також багато інших. Також, на малюків чекають мультики про пожежну машину, вантажівка для дітей, гонки для дітей та багато цікавого на нашому україномовному каналі. #ВередулькаТV - це веселий україномовний канал для малюків. Дитячі відео зроблені на основі дитячих розважальних додатків, тож якщо малюкам сподобаються герої відео, батьки можуть завантажити додаток та грати разом. Підписуйтесь на канал, щоб малюки не пропустили найцікавіше та найвеселіше!
ПІДПИСАТИСЬ НА КАНАЛ https://www.youtube.com/channel/UC_gu9bSubNylC8cBWyq01eg/about?disable_polymer=true
Нам дуже важливі Ваші відгуки, тож коментуйте, поширюйте, підписуйтесь)

Подивитись це відео https://youtu.be/4tCGRNgz4_o
Відео Різдвяна історія https://youtu.be/uDnjgLjrOdk
Відео розмальовка вчимо кольори https://youtu.be/2bNsmJ16cGU
Відео про Масю і Тасю https://youtu.be/JMKIBnh6hec
Мультик про червоний поїзд https://youtu.be/8e1BfXhW0ww
Мультик про трактор https://youtu.be/od-Ovu6X6cY
Фігурки нечемнюльки https://youtu.be/t7QPr6erErc
Мультики про машинки українською мовою https://www.youtube.com/watch?v=Kq_MHropr2U&list=PLHtXa1eI04-AT1wKvtFHmTc8DrXOsSAqb
Дане відео було зроблене на основі класних новорічних дитячих додатків, для їх завантаження натискайте на посилання :
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.orange.coloring.book.christmas.kids&gl=UA
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.magisterapp.natale&gl=UA